Mając na uwadze koncepcję naszego budynku…

W biznesie hotelowym tak samo ważna jak poziom świadczonych usług, jest wizualna identyfikacja danego hotelu. Taka identyfikacja ma nieść informację na temat naszego hotelu.

Druki hotelowe produkowanie – przy doborze stosownej szaty graficznej, powinniśmy sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie, jaki jest klimat naszego hotelu oraz właściwie jakich klientów, mamy zamiar przyjmować, czy będzie to przykładowo klient biznesowy, w delegacji czy przeważać będą z reguły rodziny z dziećmi.

Na etapie brandingu powinno się też dokładnie pomyśleć o tym, w jaki sposób możemy doprecyzować naszą wizję budynku wykorzystując specjalne etui na hotelową kartę a dodatkowo zlecić druk karty dań. Uwzględniając koncepcję naszego obiektu powinniśmy pamiętać o tym aby druki hotelowe projektowanie, menu i etui na kartę były jak najbardziej spójne z naszą całą wizją.

Wizualna identyfikacja hotelu to jakby nasza wizytówka. Jeżeli każdy element (hotelowe druki , druk na kartę dań, etui na kartę hotelową) zlecimy jednej, zaufanej korporacji, to z pewnością zapłacimy mniej.

Jak stare porzekadło mówi ” jak cię widzą, tak cię piszą”, dlatego tak istotne jest kompleksowe podejście do tego tematu a także wykonanie symboli wizualnych (druki hotelowe, druk karty dań, etui na kartę hotelową), które z pewnością nadadzą naszemu hotelowi szczególny charakter.

Autor: etui na kartę hotelową