Do zalet suplementacji proargi zaliczyć można przede wszystkim przyrost produkcji tlenku azotu w ciele.

Proargi to rzetelny preparat o świetnej jakości wykonania, ze starannością oczyszczony a także co bardzo istotne spełniający obowiązujące standardy. Proargi składają się z naturalnej l-argininy oraz oprócz tego ze składników takich jak : cytruliny, witaminy z grupy B, i ekstrakt z owoców. Wpływ l-argininy na nasze zdrowie był analizowany przez 3 specjalistów z USA, którzy otrzymali nagrodę Nobla za własną pracę.

Zaletą proargi jest to, że nie posiada w sobie w ogóle cukru, ale tylko organiczną stewie, na próżno też szukać u niej sztucznych składników oraz substancji konserwujących. Do zalet zażywania proargi zaliczyć można przede wszystkim wzrost tworzenia tlenku azotu w ciele, prędką odbudowę ciała po wzmożonym wysiłku fizycznym, nasilenie wytrzymałości własnego organizmu, wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego. Prócz tego proargi m.in. znacznie opóźniają proces starzenia się naszego organizmu, stabilizują ciśnienie krwi oraz dodatkowo poziom glukozy we krwi. Tak więc jak widzimy proargi dużo nam dają, dzięki nim nasze zdrowie i samopoczucie staje się o wiele lepsze, poprzez co możemy zyskać na chęci do życia.

Jak stosować proargi? Farmaceutyk jest w saszetkach i zalecana jest tutaj dawka 1 lub dwóch torebek na dzień, które powinno się przedtem rozpuścić dokładnie w do połowy pełnej szklance chłodnej wody. Są przeciwwskazania do brania proargi, nie należy jej przede wszystkim zażywać w trakcie ciąży oraz karmienia piersią. Nie mogą proargi zażywać także ludzie po przebytym zawale, a także cukrzycy. I na zakończenie o czym powinno się cały czas pamiętać – różnego typu suplementy nie mogą zastąpić codziennej diety. Także nie powinno się przekraczać zalecanej racji dziennej.

Zobacz więcej: proargi 9 plus