Ciekawe artykuły i bieżące wiadomości i wydarzenia…

Korzyści z używania globalnej sieci są duże. Jest niezwykle pomocny w poszukiwaniu pracy, pozwala nam na kontakt z najbliższymi, wręcz z drugiego końca świata, dostarcza również codziennej rozrywki. Znacząca większość z nas ma w mieszkaniu komputer bądź laptop z dostępem do sieci. Internet stał się już bardziej popularny niżeli kablowa telewizja. Aż ciężko uwierzyć w to, że swój debiut w Polsce miał 20 lat temu. Dziś niemała część ludzi nie wyobraża sobie dnia bez internetu. Według badań w internecie spędzamy przeciętnie od 3 do 5 godzin każdego dnia.

Zdecydowana większość osób rozpoczyna swój dzień włączając ulubiony portal informacyjny oraz czytając najnowsze wiadomości lub interesujące artykuły. Za sprawą nich wszystkie wiadomości zarówno z naszego kraju, jak również ze całego świata mamy na wyciągnięcie ręki. Konkurencja portali www jest wielka. Każdy serwis informacyjny walczy, aby publikować bieżące wiadomości tak szybko jak się tylko da, wyprzedzając swoich rywali. Niestety, przeważnie przy tym dochodzi do publikowania tzw. fake news, innymi słowy nieprawdziwych informacji. Korzystanie z usług niesprawdzonych informatorów to olbrzymie ryzyko, dlatego że za promowanie fałszywych treści już niebawem może grozić bardzo dużymi karami.

Ciekawe artykuły a także aktualne wiadomości to tylko mała cząstka tego, co odkryć możemy w sieci. Mimo bardzo wielu zagrożeń, o jakich coraz częściej usłyszeć można, internet to bez wątpienia jedno z dobrodziejstw współczesnych czasów.

Autor: http://www.wspolczesna.pl/magazyn/art/5667896,zdradzone-chore-i-bezrobotne-ucza-sie-sztuki-makijazu,id,t.html